![Είμαστε αρωγοί σε δράσεις που προάγουν τα αθλητικά ιδεώδη και ανοίγουν δημιουργικές διεξόδους στη νεολαία μας» υπογράμμισε ο Δήμαρχος Αμαρουσίου, Πρόεδρος της ΚΕΔΕ Γ. Πατούλης στο 24ο Πρωτάθλημα Αθλητικού Χορού Ελλάδος - Είμαστε αρωγοί σε δράσεις που προάγουν τα αθλητικά ιδεώδη και ανοίγουν δημιουργικές διεξόδους στη νεολαία μας» υπογράμμισε ο Δήμαρχος Αμαρουσίου, Πρόεδρος της ΚΕΔΕ Γ. Πατούλης στο 24ο Πρωτάθλημα Αθλητικού Χορού Ελλάδος -](https://maroussi.gr/wp-content/uploads/legacy/inst/marousi/gallery/2016/02/01_02_16_protaulima_xorou_3_lg.jpg)
Είμαστε αρωγοί σε δράσεις που προάγουν τα αθλητικά ιδεώδη και ανοίγουν δημιουργικές διεξόδους στη νεολαία μας» υπογράμμισε ο Δήμαρχος Αμαρουσίου, Πρόεδρος της ΚΕΔΕ Γ. Πατούλης στο 24ο Πρωτάθλημα Αθλητικού Χορού Ελλάδος -
![Είμαστε αρωγοί σε δράσεις που προάγουν τα αθλητικά ιδεώδη και ανοίγουν δημιουργικές διεξόδους στη νεολαία μας» υπογράμμισε ο Δήμαρχος Αμαρουσίου, Πρόεδρος της ΚΕΔΕ Γ. Πατούλης στο 24ο Πρωτάθλημα Αθλητικού Χορού Ελλάδος - Είμαστε αρωγοί σε δράσεις που προάγουν τα αθλητικά ιδεώδη και ανοίγουν δημιουργικές διεξόδους στη νεολαία μας» υπογράμμισε ο Δήμαρχος Αμαρουσίου, Πρόεδρος της ΚΕΔΕ Γ. Πατούλης στο 24ο Πρωτάθλημα Αθλητικού Χορού Ελλάδος -](https://maroussi.gr/wp-content/uploads/legacy/inst/marousi/gallery/2016/02/01_02_16_protaulima_xorou_4_lg.jpg)
Είμαστε αρωγοί σε δράσεις που προάγουν τα αθλητικά ιδεώδη και ανοίγουν δημιουργικές διεξόδους στη νεολαία μας» υπογράμμισε ο Δήμαρχος Αμαρουσίου, Πρόεδρος της ΚΕΔΕ Γ. Πατούλης στο 24ο Πρωτάθλημα Αθλητικού Χορού Ελλάδος -
![Εν τω σταδίω, Αθλητές, αθλήματα και αθλητικά ιδεώδη στους Αυτοκρατορικούς - Πρωτοχριστιανικούς και τους Πρωτοβυζαντινούς χρόνους - Μαριάννα Κορομηλά | Skroutz.gr Εν τω σταδίω, Αθλητές, αθλήματα και αθλητικά ιδεώδη στους Αυτοκρατορικούς - Πρωτοχριστιανικούς και τους Πρωτοβυζαντινούς χρόνους - Μαριάννα Κορομηλά | Skroutz.gr](https://d.scdn.gr/images/sku_main_images/000158/158317/large_20210726162721_en_to_stadio_athlites_athlimata_kai_athlitika_ideodi_stous_aytokratorikous_protochristianikous_kai_tous_protovyzantinous_chronous.jpeg)
Εν τω σταδίω, Αθλητές, αθλήματα και αθλητικά ιδεώδη στους Αυτοκρατορικούς - Πρωτοχριστιανικούς και τους Πρωτοβυζαντινούς χρόνους - Μαριάννα Κορομηλά | Skroutz.gr
![Είμαστε αρωγοί σε δράσεις που προάγουν τα αθλητικά ιδεώδη και ανοίγουν δημιουργικές διεξόδους στη νεολαία μας» υπογράμμισε ο Δήμαρχος Αμαρουσίου, Πρόεδρος της ΚΕΔΕ Γ. Πατούλης στο 24ο Πρωτάθλημα Αθλητικού Χορού Ελλάδος - Είμαστε αρωγοί σε δράσεις που προάγουν τα αθλητικά ιδεώδη και ανοίγουν δημιουργικές διεξόδους στη νεολαία μας» υπογράμμισε ο Δήμαρχος Αμαρουσίου, Πρόεδρος της ΚΕΔΕ Γ. Πατούλης στο 24ο Πρωτάθλημα Αθλητικού Χορού Ελλάδος -](https://maroussi.gr/wp-content/uploads/legacy/inst/marousi/gallery/2016/02/01_02_16_protaulima_xorou_5_lg.jpg)
Είμαστε αρωγοί σε δράσεις που προάγουν τα αθλητικά ιδεώδη και ανοίγουν δημιουργικές διεξόδους στη νεολαία μας» υπογράμμισε ο Δήμαρχος Αμαρουσίου, Πρόεδρος της ΚΕΔΕ Γ. Πατούλης στο 24ο Πρωτάθλημα Αθλητικού Χορού Ελλάδος -
![Οι Ολυμπιονίκες μας «ταξιδεύουν» τον αθλητικό προσανατολισμό και μεταλαμπαδεύουν στους μαθητές των ακριτικών περιοχών, αξίες και ολυμπιακά ιδεώδη! - SissysWorld Οι Ολυμπιονίκες μας «ταξιδεύουν» τον αθλητικό προσανατολισμό και μεταλαμπαδεύουν στους μαθητές των ακριτικών περιοχών, αξίες και ολυμπιακά ιδεώδη! - SissysWorld](https://sissysworld.com/wp-content/uploads/2018/05/1527013988-8104-737186-1119414205577953280-n.jpg)
Οι Ολυμπιονίκες μας «ταξιδεύουν» τον αθλητικό προσανατολισμό και μεταλαμπαδεύουν στους μαθητές των ακριτικών περιοχών, αξίες και ολυμπιακά ιδεώδη! - SissysWorld
Με χρώματα KRAFT Paints υλοποιείται η μεγαλύτερη τοιχογραφία που έχει δημιουργηθεί ποτέ από τον Δήμο Αθηναίων | LiFO
![Είμαστε αρωγοί σε δράσεις που προάγουν τα αθλητικά ιδεώδη και ανοίγουν δημιουργικές διεξόδους στη νεολαία μας» υπογράμμισε ο Δήμαρχος Αμαρουσίου, Πρόεδρος της ΚΕΔΕ Γ. Πατούλης στο 24ο Πρωτάθλημα Αθλητικού Χορού Ελλάδος - Είμαστε αρωγοί σε δράσεις που προάγουν τα αθλητικά ιδεώδη και ανοίγουν δημιουργικές διεξόδους στη νεολαία μας» υπογράμμισε ο Δήμαρχος Αμαρουσίου, Πρόεδρος της ΚΕΔΕ Γ. Πατούλης στο 24ο Πρωτάθλημα Αθλητικού Χορού Ελλάδος -](https://maroussi.gr/wp-content/uploads/legacy/inst/marousi/gallery/2016/02/01_02_16_protaulima_xorou_2_lg.jpg)
Είμαστε αρωγοί σε δράσεις που προάγουν τα αθλητικά ιδεώδη και ανοίγουν δημιουργικές διεξόδους στη νεολαία μας» υπογράμμισε ο Δήμαρχος Αμαρουσίου, Πρόεδρος της ΚΕΔΕ Γ. Πατούλης στο 24ο Πρωτάθλημα Αθλητικού Χορού Ελλάδος -
![Στον Πανελλήνιο Γυμναστικό Σύλλογο η μεγαλύτερη τοιχογραφία που υλοποιήθηκε ποτέ από τον Δήμο Αθηναίων Στον Πανελλήνιο Γυμναστικό Σύλλογο η μεγαλύτερη τοιχογραφία που υλοποιήθηκε ποτέ από τον Δήμο Αθηναίων](https://www.ertnews.gr/wp-content/uploads/2022/06/PHOTO5-2.jpg)
Στον Πανελλήνιο Γυμναστικό Σύλλογο η μεγαλύτερη τοιχογραφία που υλοποιήθηκε ποτέ από τον Δήμο Αθηναίων
![Think Sports Go Purple: νέο πρόγραμμα που προωθεί τα αθλητικά ιδεώδη και την παιδεία μέσα από τον αθλητισμό, εγκαινίασε η Cablenet Think Sports Go Purple: νέο πρόγραμμα που προωθεί τα αθλητικά ιδεώδη και την παιδεία μέσα από τον αθλητισμό, εγκαινίασε η Cablenet](https://www.digitallife.gr/wp-content/uploads/2021/10/cablenet-think-sports-go-purple.jpg)