![Δελτίο Τύπου - Εθελοντική αιμοδοσία το Σαββάτο 17.07.2021 και ώρα 10:00 - 14:00 στον χώρο της αίθουσας εκδηλώσεων στο πρώην Δημαρχείο Υμηττού - Δήμος Δάφνης - Υμηττού Δελτίο Τύπου - Εθελοντική αιμοδοσία το Σαββάτο 17.07.2021 και ώρα 10:00 - 14:00 στον χώρο της αίθουσας εκδηλώσεων στο πρώην Δημαρχείο Υμηττού - Δήμος Δάφνης - Υμηττού](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/uploads/2021/06/Banner_%CE%A5%CE%BC%CE%B7%CF%84%CF%84%CF%8C%CF%82.jpg)
Δελτίο Τύπου - Εθελοντική αιμοδοσία το Σαββάτο 17.07.2021 και ώρα 10:00 - 14:00 στον χώρο της αίθουσας εκδηλώσεων στο πρώην Δημαρχείο Υμηττού - Δήμος Δάφνης - Υμηττού
![7η Νοεμβρίου Σχολική Ημέρα Εθελοντή Δότη Μυελού των Οστών – 3/θέσιο Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Γιαννιτσών 7η Νοεμβρίου Σχολική Ημέρα Εθελοντή Δότη Μυελού των Οστών – 3/θέσιο Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Γιαννιτσών](https://blogs.sch.gr/dimparal/files/2021/10/%CE%91%CE%A3%CE%A4%CE%95%CE%A1%CE%99-%CE%95%CE%A5%CE%A7%CE%97%CE%A3.png)
7η Νοεμβρίου Σχολική Ημέρα Εθελοντή Δότη Μυελού των Οστών – 3/θέσιο Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Γιαννιτσών
Make-A-Wish Greece (Κάνε-Μια-Ευχή Ελλάδος) - Εύχεστε και εσείς να μπείτε στο μαγικό κόσμο των Ευχών όπως ο Mickey Mouse και να βοηθήσετε στην εκπλήρωση περισσότερων Ευχών; Εάν ναι! Γίνε εθελοντής στο Make-A-Wish
![Τι Άγιος Δομίνικος ,τι Άγιος Πέτρος , το Survivor ήρθε και στην Άνδρο! - Ο Περίγυρος της Κινηματογραφικής Λέσχης Άνδρου Τι Άγιος Δομίνικος ,τι Άγιος Πέτρος , το Survivor ήρθε και στην Άνδρο! - Ο Περίγυρος της Κινηματογραφικής Λέσχης Άνδρου](https://www.androsfilm.gr/wp-content/uploads/2018/09/surviror-andros.jpg)